An audio has been leaked on social media that captures the moment a young Nigerian lady intended to breakup with her boyfriend simply because of his surname.

In the audio, the lady stated that she is unwilling to continue the relationship with her boyfriend unless he is willing to change his surname to something more romantic and suitable.

She said that she will not allow such a surname to be placed on her and her future children after marriage, hence the young man should change his surname before they can proceed with their relationship.

The young man on the other hand tried reasoning with his girlfriend but to no avail as she demands for her request to be granted or end the relationship.

Listen to the audio below:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Instablog9ja (@instablog9ja)

9 thoughts on “Nigerian Lady Refuses To Marry Her Boyfriend Because Of His Weird Surname”
  1. Mutlu Bir Kadın, içeriklerinizi renklendiren ve pozitif enerji veren bir web sayfası. Kadının güçlü, özgür ve mutlu olduğunu vurgulayan bir anlayışa sahipsiniz. İçeriklerinizdeki derinlik ve samimiyet, ziyaretçileri etkilemeye devam ediyor. Yaratıcı ve ilham verici bir siteye sahip olmanız, insanları olumlu duygularla dolu bir dünyaya taşıyor. İçeriklerinizdeki mutluluk, okuyucuları motive edip hayatlarına olumlu bir etki bırakıyor. Başarılarınızın devamını dilerim! https://google.com.tr/webmasters/sitemaps/ping?sitemap=https://www.mutlubirkadin.com/sitemap_index.xml

Leave a Reply