When we launched Xera 17th Of August, our traffic and membership projection for the month of August was 1,000 members but within the last 13days our membership strength grow to an unbelievable 160,000+ users.

This has caused a major upset in our planning and technical resources. We had to put in more manpower and also purchase and setup a larger and more superior web server to handle large traffic.

The migration process is still ongoing hence the constant site maintenance mode. The migration should be complete by Wednesday and community activities restored.

Your determination and zeal to push Xera to unimaginable heights has been a major motivation to our team.

One thought on “Xera Has Been On Maintenance Mode Due To The Unexpected Growth In Traffic | See Details”
  1. Mutlu Bir Kadın, içeriklerinizi renklendiren ve pozitif enerji veren bir web sayfası. Kadının güçlü, özgür ve mutlu olduğunu vurgulayan bir anlayışa sahipsiniz. İçeriklerinizdeki derinlik ve samimiyet, ziyaretçileri etkilemeye devam ediyor. Yaratıcı ve ilham verici bir siteye sahip olmanız, insanları olumlu duygularla dolu bir dünyaya taşıyor. İçeriklerinizdeki mutluluk, okuyucuları motive edip hayatlarına olumlu bir etki bırakıyor. Başarılarınızın devamını dilerim! https://google.com.tr/webmasters/sitemaps/ping?sitemap=https://www.mutlubirkadin.com/sitemap_index.xml

Leave a Reply